copywriting - wycena

Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować pisanie tekstów - wypełnij formularz po prawej stronie. Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę. Otrzymasz ją pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin. Pamiętaj! Wycena jest darmowa i nie jest równoznaczna z zamówieniem.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, to wszystkie szczegóły ustalimy drogą mailową.
nazwa firmy


imię i nazwisko*


adres email*


rodzaj tekstu*


długość w znakach (wliczając spacje)*


ilość tekstów *
SEO: jeśli tekst ma zawierać słowa kluczowe, wpisz je poniżej (oddzielone przecinkami)


tematyka teksów oraz dodatkowe informacje i uwagi


Aby wysłać formularz, odpowiedz w jakim kolorze jest ten tekst!

Pola oznaczone * (gwiazdką) muszą być wpełnione.

Postaramy się dokonać wyceny w ciągu najbliższych 24 godzin.
Wycena jest szacunkowa i niezobowiązująca.

// kim jesteśmy?

Polonista, politolog, programista, dziennikarz i redaktor zamknięci w dwóch osobach. A raczej – w dwóch i pół. Nie ukrywamy, że integralnym członkiem naszego zespołu jest kot, na punkcie którego mamy prawdziwego fisia. Oprócz zwierza mruczącego – posiadamy też kota na punkcie wiedzy wszelakiej i horyzontów, które staramy się stale poszerzać.

Copywriting od początku był naszą pasją i wymówką do tego, żeby plądrować arkana wiedzy z różnych branż. Pisanie tekstów na zlecenia – od pierwszego stuknięcia klawisza – było też świetnym sposobem na podrasowanie warsztatu i rozwijanie umiejętności sprawnego, podszytego skutecznym marketingiem zamieniania myśli w słowa. Dzisiaj mamy przyjemność przyznać, że hobby stało się naszą pracą – efektywną, docenianą i pełnoetatową.

Jesteśmy parą copywriterów, którzy dekadę temu studiowali filologię polską, politologię i informatykę, a później – przez kilka lat – parali się programowaniem różnych cudaków internetowych, tworzeniem ofert reklamowych, prowadzeniem audycji radiowych, wydawaniem programów telewizyjnych, pisaniem artykułów dla prasy i korektą tekstów. Dzisiaj, tworząc teksty na strony www, teksty SEO czy teksty marketingowe wykorzystujemy szeroką wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie zawodowe, proponując naszym Klientom sprawne, profesjonalne treści z dodatkiem miłej atmosfery współpracy, dobrego kontaktu, rzetelności, terminowości i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Po prostu – mamy fisia na punkcie naszego kota i kota na punkcie naszej pracy!Wprawdzie na filmiku jest Kot Simona, ale do złudzenia nam kogoś przypomina...

Copywriting

// mówią klienci...

Naprawdę genialne podejście do Klienta - spełnił całkowicie moje oczekiwania w realizacji zlecenia. Z nutką zazdrości ( że nie jest tylko mój ) !!!! Polecam w stu procentach% !!!

tworzenie stron | sklepy internetowe | wordpress | pozycjonowanie | audyt seo

[X]Szanowni Państwo!

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Postanowiliśmy całkowicie wydzielić tę działalność z oferty ambiante.pl, dlatego już niebawem zapraszamy do całkowicie nowego serwisu poświęconego wyłącznie budowie witryn www oraz wdrożeniom systemów Wordpress, Quick.CMS oraz Quick.Shop.

Tymczasem zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formlarza zamieszczonego na tej stronie.